- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 525 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 525 Culés
1
Widzę, że niektórzy dziennikarze to ostro odpływają. Jeden lepszy od drugiego :D
Nawet moje teorie z Neymarem są bardziej przyziemne niż niektóre ich wymysły ;p
No, ale co się dziwić. Zobaczyli, że masa osób łyknęła newsa o Ronaldo w Barcy, to teraz piszą o odejściu Leo.
Jedyne, co w tym dobrego, to osłabianie pozycji Bartomeu.
16
@LuisSalvano Nie, nie są.
19
@LuisSalvano ty mógłbyś pracować w prasie, serio pasujesz tam z poziomem plot i wypowiedzi
6
@LuisSalvano A ten swoje :D
1
@LuisSalvano Większość dziennikarzy pisze, że do tego dojdzie, ale chłop co zauważył Neymara w fusach po kawie mówi, że to nieprawda.
0
@macio_944 Ale czujesz to jakby miał rację i Leo by został :D
0
@PrinceDamon Mówisz? Uff, czyli jestem lepszy od nich.
0
@LuisSalvano Czyli to że Planes potwierdził że jest coś na rzeczy jeżeli chodzi o Leo. Że on sam milczy kiedy "szargane" jest jego imię prze, dziennikarzy to nic nie świadczy. Zostanie z uśmiechem na ustach. Pique pewnie zdjęcie wrzuci więc możemy być spokojni...
3
@LuisSalvano lubię, że teraz zgrywasz takiego "ale łykacie, Leo nigdzie nie idzie, prasa się myli, dziennikarze nic nie wiedzą", a na każde pierdnięcie o Neymarze reagujesz wręcz przeciwnie i dorabiasz swoje historie, żeby wyszło, że Neymar naprawdę wraca xd
0
@GeraltzKatalonii No ja w sumie chciałbym żeby tak było, ale rozwala mnie to zaślepienie i oderwanie od rzeczywistości :P
0
@BorzyKrzys Większość dziennikarzy pisała, że Neymar wraca do Barcy, jednego dnia już nawet potwierdzili, że wszystko dogadane, ale chłop, co zauważył pozostanie Neya w fusach po kawie mówi, że to nieprawda.
0
@PatrychoO I tak się życie toczy, Patryczku. Może to ja chociaż raz chciałem zamienić się z nimi rolami i pisać: "Haha, ale łykacie"? Daj mi raz znaleźć się po drugiej stronie barykady ;)
0
@PatrykBarca No potwierdził, że coś jest na rzeczy. Czy ja twierdzę, że nie? Po prostu uważam, że to, co robi Leo i jakie newsy przekazuje (lub jego otoczenie) prasie to celowe działanie przeciwko zarzadowi.
Sam powiedział wielokrotnie, że zostanie tak długo jak będą go tutaj chcieli kibice.
0
@LuisSalvano Może i celowe działanie ale bez celowe jednocześnie . Bartomeu nie poda się do dymisji. A jak coś powiesz to nie łatwo się z tego wycofać. Gdyby Messi ogłosił wywiad w którym mówi otwarcie że zostanie gdy zarząd zrezygnuje to już bo Barto wywozili taczka....