La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

2

Pomijając przywiązanie to ja się zastanawiam czemu kogoś dziwi że Leo chce odejść. Od co najmniej 2clat słyszymy od niego że jedyne czego oczekuje to "zwycięski projekt" . Klub zgadza się aby umieścić klauzulę którą pozwala mu odejść. A potem zdziwienie że on chce to zrobić? Albo porównania do Iniesty czy Xaviego. Przecież oni nie byli wiodącymi postaciami w tym klubie gdy odchodzili, to co tu porównywać...

0

@PatrykBarca Ciekawe jaki to projekt, bardzo ciekawe

1

@l0Messini Taki w którym zespół gra dobra piłkę nawet gdy przegrywa. I nie ma żadnego blamazu po którym się trzeba pół roku zbierać...

0

@PatrykBarca To czemu Messi też nic nie grał z Bayernem

0

@l0Messini A co to za głupie pytanie? . Chyba to oczywiste że przegrywa i wygrywa zespół. A dużo łatwiej jest zneutralizowac drużynę w której zagrożenie sprawia jeden zawodnik,niż taka gdzie jest kilka wariantów i groźne akcje ida z różnych sektorów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?