La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

1

Rozpoczęcie przygotowań do sezonu 31.08.
Pierwszy mecz Barcy w LL 19.09(?).
Okno transferowe kończy się w październiku(?) -tak gdzieś obiło mi się o oczy.
Należałoby zacząć zastanawiać się, co jeśli do tego czasu w sprawie odejścia Leo nic nie drgnie - a na to liczy chyba Bartomeu. Messi ogłosi strajk, będzie zachowywał się jak Dembele przed odejściem z BvB? Zostanie odsunięty przez Koemana od drużyny, zawieszony?

0

@Jordi10 Wątpię aby był strajk. Co to Leo da? W klubie już teraz jest mega rozłam a Leo nigdy nie zrobił nic na szkodę klubu, więc wątpię aby nagle zaczął szkodzić.

Zupełnie inną kwestią jest to czy Koeman da rade cokolwiek zbudować w takich warunkach gdzie piłka nie jest pierwszą rzeczą o której myślą zawodnicy, pracownicy klubu i kibice. Szczerze wątpię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?