La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

konto usunięte

37

Chyba nigdy w życiu nie miałem tylu ambiwalentnych uczuć w głowie:

- Kiepski projekt sportowy i tragiczny zarząd vs nie zostawia się klubu w potrzebie jak kiedyś nie zostawił Del Piero, powinien tu zostać dla kibiców nie zarządu

- brak najlepszego piłkarza w historii vs powrót gry zespołowej i pressingu

- Messi kocha klub tylko nienawidzi zarządu vs skoro kocha kibiców to czemu od porażki z Bayernem ani razu nie przemówił

- Messi uważa, że telefonicznie nie załatwia się odejścia piłkarza vs setki milionów ludzi czego na komentarz Messiego w sprawie swojej decyzji, a Messi milczy, nie ma nic poza faxem

- Jesteśmy Messiemu coś winni, bo dał nam wiele trofeów vs Messiemu swoim nieziemskim kontraktem (o wiele większym niż Cristiano) aż nadto odpłacono za jego postawę na boisku

- Messi obarczany za wszelkie porażki vs Messi to kapitan z wiecznie spuszczoną głową. Kapitan który potrafi odejść i wrócić do reprezentacji jak mu się podoba


Mam taki mętlik, a miałem się uczyć.

5

@masq W punkt.

1

@masq
Po pierwsze, żaden wcześniejszy kapitan Barcelony, nie uciekał z tonącego statku, tylko zawsze była walka aż do samego końca. Messi tylko pokazał swoją prawdziwą twarz, tchórz i obrażalski. Niech nie patrzy na zarząd, niech robi to co ma w umowie wpisane, ma grać a nie wpierdala* się w politykę klubową. Mówił jeszcze rok temu, że tu skończy karierę, a jeżeli nie tu to wróci do Argentyny, teraz jakieś plotki o City, które samo nie ma genialnego projektu sportowego. Jeżeli wszystko się to sprawdzi, to ja bym mu na koniec nawet pożegnania nie wyprawiał, zwykły oszust i cwaniak.

0

@monsterrize statek tonie od wielu lat. Jego kapitanem nie jest Messi, tylko Bartomeu. Bartomeu, który co roku gada jedno i to samo o zwycięskim projekcie.

0

@PatrychoO
Zarząd to jedno, drugie to co pokazują sami zawodnicy na boisku.
Wina blamażu jest 50/50, zwycięski projekt.. dzisiaj nie ma zwycięskich projektów, jest tylko dobre zarządzanie klubem. Plotki są o City.. od kiedy City ma genialny projekt sportowy ? Nie mogą wygrać swojej ligi, bo Liverpool zasiadł na tronie, co roku kopią się po czole w LM i odpadają. O czym my mówimy, chyba, że zwycięski projekt - to ten, który płaci więcej pensji.

1

@masq Ladne podsumowanie. Szapoba

0

@masq nie zgadzam się aby oceniać ze mamy slaby projekt sportowyjesli dojdzie do transferów z tymi co są to bedziemy mieć ciekawa drużynę tylko nie na już.Messi jest za stary aby czekać 2 lata

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?