La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1135 Culés

konto usunięte

52

Błagam skończcie już z tym romantycznym podejściem do futbolu i porównaniami do Tottiego, Maldiniego czy Buffona.

Messi opuszcza tonący statek? Nie chce pomóc klubowi w czasie kryzysu?
No tak, bo przecież nie został w klubie po porażce z Juve mimo remontady z PSG.
Wcale nie został po kompromitacjach z Romą i Liverpoolem. Wcale nie był na boisku podczas meczu z Bayernem.

To nie jest jeden sezon. To już trwa 5 lat odkąd Barcelona wygrała Ligę Mistrzów mając w składzie najlepszego piłkarza w historii.
Messi nie tylko nie wygrał w tym czasie LM, ale musiał patrzeć na największy sukces w klubowej karierze Cristiano Ronaldo i Realu Madryt, którzy wygrali 3 LM z rzędu i łącznie 5 w 4 lata, a sam Cristiano bił kolejne rekordy.

Tym czasem w Barcelonie ciągłe skandale, problemy i szambo zarządu połączone z kompromitacjami na boisku. Messi ma pewnie świadomość, ze z reprezentacją wiele nie zwojuje, dlatego musi się skupić na projekcie klubowym. Widocznie nie wierzy, że teraz coś się zmieni, skoro nie zmieniło się do tej pory.

Poza tym wciąż jest wielce prawdopodobne, że Messi zostanie. Póki co media robią śmietnik i nie ma żadnych konkretów.

Generalnie słabo patrzy się na to, jak wylewacie pomyje na swoją największą legendę. Ja sympatyzuję z Realem od lat, ale na Messiego nie mogę powiedzieć złego słowa. Tym bardziej nie rozumiem, jak wy możecie. Zakładam, że wynika to z frustracji i smutku.

2

@SithRM wow, wreszcie mogę z czystym sumieniem zostawić herbik :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?