La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

1

Ja to jestem wiecznym optymistą. Messi wiecznie grać w Barcelonie nie będzie i to jest pewne. Barcelona była przed nim i będzie po nim. Nikt nie ogłosi upadku klubu z powodu jego odejścia. Jak byłem młodszy też nie wyobrażałem sobie Barcy bez wielu zawodników, a jednak kiedyś odejść musieli. Tutaj jest mnóstwo młodszych kibiców, co pewnie mają ściany oblepione plakatami Messiego. Dla wielu z nich Messi jest Bożkiem i też sobie nie wyobrażają Barcelony bez niego. Ja też tak kiedyś mialem. Oczywiście chciałbym bardzo żeby został, bo jak odejdzie, to będzie najsmutniejsze pożegnanie, ale i tak każdy piłkarz kiedyś skończy karierę/odejdzie i to jest pewne

0

@daniel32778 tylko klub się nie przygotował na ewentualność i nagłe odejście Messiego sprawi, że kilka lat Barcelona będzie się wygrzebywac z dna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?