La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

16

Z jakiego tonącego statku odchodzi Messi? Gdyby faktycznie odchodził z tonącego statku to opuściłby Barçę po Romie, Liverpoolu, a nie po Bayernie. A może wie, że Barcelona potrzebuje rewolucji z nim na czele? A może męczy go przepełniony aferami zarząd? Nieudacznicy od transferów? Trener, który legendę klubu wyrzuca przez telefon?
Jeśli Messi chce odejść, trzeba to uszanować. Za to co zrobił dla klubu. Szkoda, że najlepszy piłkarz w historii opuszcza klub w takich okolicznościach. Tego najbardziej żałuję. Bo to, że odejdzie w tym bądź przyszłym roku było wielce prawdopodobne.
Kibicuję Barcelonie od wielkiego meczu na Webley z Sampdorią w 92 roku. Barcelona była przed Messim i po nim będzie. Mamy wciąż zawodników klasy światowej. A jak niektórzy piszą, że teraz pozostaje nam tylko gra w Lidze Europy... Po prostu brak słów.

0

@TheGoldenEleven Rewolucja, Messi. Wybierz jedno.

0

@puyol_presidend5 Rewolucja.

2

@puyol_presidend5 Jak Messi odejdzie zacznie się rewolucja. Bartomeu pewnie wyleci z klubu. Rozbiją się amigosi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?