- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 813 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 813 Culés
7
Chelsea do tej pory kupiła Ziyecha, Wernera i Chilwella. Bardzo blisko transferu jest Thiago Silva, cały czas są plotki o Havertzie i nowym bramkarzu. Na papierze to może być jedno z najlepszych okien w wykonaniu jednego klubu od kilku lat. Zobaczymy czy boisko również to pokaże. :)
0
@student97r 1 z najlepszych? Żarty chyba. Gdyby chociaż 2 z nich to była prawdziwa topka to można mówić o 1 z najlepszych, a tak to po protu dobre, rozsądne transfery. Na plus jak najbardziej, ale nie jedno z naj.
6
@student97r Trzeba przyznać, że Chelsea genialnie planuje swoje transfery. Widać również pewien pomysł w budowaniu kadry. I mimo, że nie jestem ich wielkim fanem to brawa za mądrą politykę transferową. ;)
2
@student97r Strasznie zazdroszczę Chelsea tych wzmocnień. Przydaliby się w United piłkarze tacy jak Ziyech czy Chilwell. Do tego Havertz który może być wspaniałym piłkarzem no i Werner za cenę promocyjną. Bajka.
1
@fart planowali dłuższy czas po banie i są efekty ;) u nas był Turan i Aleix Vidal ;)
1
@DonVincenzo Dokładnie masz rację znakomicie przepracowali okres zawieszenia i nie robili transferów na zasadzie łapanki jak w Barcelonie ;) konkretny plan i jego realizacja. Moim zdaniem teraz do pełni szczęścia pozostała tylko cierpliwość aby chłopaki się zgrali i ciężka praca.
1
@fart dokładnie. Do Azpilicuety i Rudigera wzięli Chilwella i Silvę. Abraham nadal młody. Powalczy z Wernerem. Ziyech za Williana. Pulisic na skrzydle. Do Kova, Kante i Jorginho dorzucą Havertza. Piękna logistyka ;)