La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 813 Culés

konto usunięte

7

Chelsea do tej pory kupiła Ziyecha, Wernera i Chilwella. Bardzo blisko transferu jest Thiago Silva, cały czas są plotki o Havertzie i nowym bramkarzu. Na papierze to może być jedno z najlepszych okien w wykonaniu jednego klubu od kilku lat. Zobaczymy czy boisko również to pokaże. :)

0

@student97r 1 z najlepszych? Żarty chyba. Gdyby chociaż 2 z nich to była prawdziwa topka to można mówić o 1 z najlepszych, a tak to po protu dobre, rozsądne transfery. Na plus jak najbardziej, ale nie jedno z naj.

6

@student97r Trzeba przyznać, że Chelsea genialnie planuje swoje transfery. Widać również pewien pomysł w budowaniu kadry. I mimo, że nie jestem ich wielkim fanem to brawa za mądrą politykę transferową. ;)

2

@student97r Strasznie zazdroszczę Chelsea tych wzmocnień. Przydaliby się w United piłkarze tacy jak Ziyech czy Chilwell. Do tego Havertz który może być wspaniałym piłkarzem no i Werner za cenę promocyjną. Bajka.

1

@fart planowali dłuższy czas po banie i są efekty ;) u nas był Turan i Aleix Vidal ;)

1

@DonVincenzo Dokładnie masz rację znakomicie przepracowali okres zawieszenia i nie robili transferów na zasadzie łapanki jak w Barcelonie ;) konkretny plan i jego realizacja. Moim zdaniem teraz do pełni szczęścia pozostała tylko cierpliwość aby chłopaki się zgrali i ciężka praca.

1

@fart dokładnie. Do Azpilicuety i Rudigera wzięli Chilwella i Silvę. Abraham nadal młody. Powalczy z Wernerem. Ziyech za Williana. Pulisic na skrzydle. Do Kova, Kante i Jorginho dorzucą Havertza. Piękna logistyka ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?