La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 996 Culés

5

Tak skończyło się ostanie wotum nieufności:

"Benedito opowiedział też o trudnościach stawianych przez klub w trakcie całego procesu. – Nie spodziewaliśmy się, że ten proces będzie tak trudny z powodu działań klubu. Wymierzali nam kolejne ciosy w trakcie konferencji, stawiali mniejsze lub większe przeszkody. Od początku był kłopot z terminem, ale też z logistyką. Pomijając wysokie ceny namiotów (1300 euro za jeden dzień), chcieliśmy zamontować swoje własne kserokopiarki i nam zabroniono. Użyczono nam cztery urządzenia, które były bardzo wolne i szybko się popsuły. W dodatku miały zamontowany licznik, by nas kontrolować. To powodowało duże kolejki. Również klubowa ochrona wcale nam nie pomagała, utrudniano nam wjazd na stadion – powiedział."

5

@MesQueUnClub_87 Białoruś w Barcelonie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?