La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

1

Moim zdaniem Messi zostanie w Barcelonie ponieważ klub go nie sprzeda a klauzula wygasła. Nawet gdy pójdą do sądu to sprawa nie skończy się tak szybko. Okno transferowe się zamknie, a sytuacja nadal nie będzie wyjaśniona.
Bartomeu nie poda się do dymisji chyba że kibice go do tego zmusza chociaż patrząc na to jakim jest skurw... to obawiam się że zostanie do Marca.
Odbędą się wybory, a Messi z końcem sezony chyba odejdzie bo wątpię że nowy prezydent czy nawet nowy trener go zatrzymają (chyba że przyjdzie Xavi).
To będzie ostatni sezon Messiego w Barcelonie, a Bartomeu na sam koniec dopnie swego i pozbędzie się Argentyńczyka z klubu to będzie gwóźdź do trumny dla klubu.

0

@kielon93 A uważasz że klub pozwoli sobie na pójście do sądu z największą legendą ostatnich lat? :D Raczej mało prawdopodobne. Messi to nie Neymar

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?