- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 569 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 569 Culés
5
Ciekawe ile jeszcze czasu dadzą Pepowi w City. Już po tej porażce z Lyonem pojawiły się zgrzyty w szatni. Moim zdaniem Guardiola jest trenerem krótkodystansowym i im dłużej siedzi w klubie, tym mniej zachwyca. No zobaczymy.
3
@kerouac Max 1 sezon bez LM nie więcej. Pep jest przede wszystkim ja to nazywam wampirem energetycznym im dłużej z Tobą pracuje tym jest gorzej... Oczywiście na początku może Cię zrobić genialnym grajkiem, ale potem.... Nie da się żyć latami będąc w obsesji na każdym aspekcie gry.
1
@kerouac Z Messim da radę.
3
@RosjaninBut To nie najlepiej by o nim świadczyło :D
3
@kerouac zgrzyty to mogły być między całą szatnią a Sterlingiem który nie trafił z dwóch metrów na pustą. Guardiole sobie tam cenią wszyscy.
1
@tomcias10 No to poczytaj wypowiedzi pilkarzy, tych drugoplanowych po meczu :) poza tym bramka Sterlinga dałaby dogrywkę, a nie awans. Już nie usprawiedliwiajcie go.