La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

24

Po komentarzach to wydaje mi się ze odchodzi jakiś sredniak co grał u nas 4 lata.
Albo porostu nie dociera kto odchodzi z Barcelony..
Nr1 w historii Barcelony ja dalej nie wierze w to..

9

@Pawelsky Bayern nie ma w składzie Messiego i potrafił wygrać tryplet. A niektórzy chyba zapominają, że Barcelona przed erą Messiego też była wielkim klubem. Po jego odejściu nadal będzie.

Niektórzy są też kibicami klubu, nie Messiego.

4

@cat_r37
Oczywiście, byla Barcelona po Ronaldinho, Rivaldo, Xavim itd. Będzie po Leo. Zgadzam się
Jednak klub musi zrobic wszystko by go zatrzymać zagrać sezon może coś wygrać i pożegnać go z najwiekszymi honorami, przy pełnym stadionie. Wiem ze Leo prosi o odejście, ale gość który gra u nas od 13 roku zycia, i w jego okresie gry Barcelona wygrała najwięcej, zasługuje na pożegnanie mistrzoswskie

1

@Pawelsky ale to on wybiera moment pożegnania. Skoro chce to zrobić w takim stylu to jest to tylko i wyłącznie jego decyzja.

Ja bardziej patrzę na interes Barcelony niż sposób samego pożegnania. A jeśli możemy już teraz dostać ciekawych piłkarzy i zejść z pensji zamiast płacić i nie zyskać nic to ja nie mam nic przeciwko.

Oczekuję jedynie, że Messi wyjdzie do kibiców i jasno powie. Chcę odejść i nikt mnie nie zatrzyma. Niech ma tyle odwagi i nie zwala ewentualnych decyzji na innych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?