La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

1

Gdyby to był normalny okres klubu, to nie miałbym aż tak dużego problemu w odejściu Leo. Jednak patrząc na to w jak kijowej sytuacji się znajdujemy, jaki był ostatni mecz tej legendy, jak bardzo wszyscy są tutaj pokłóceni, to naprawdę jest to najgorszy i najmniej godny moment. Powtórzę: ani klub, ani Messi nie zasługują by się tak rozstawać, bo takim czymś. To przebije wszystkie pożegnania na czele z pożegnaniem Ikera i Raula. Dlatego mam minimalną nadzieję, że choć jeszcze jeden sezon tutaj przetupta ze spuszczoną głową mając znowu króla strzelców w lidze i mnóstwo asyst. Wtedy będzie można Go godnie pożegnać, a my będziemy mieli czas by się z tym po prostu pogodzić, w (oby) nieco lepszych nastrojach.

1

@macio_944 no jak przetupta ze spuszczoną głową to wszyscy będą pisać że mogli go sprzedać teraz ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?