- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
4
Amigosi - to będzie chyba najbardziej żenujące słowo tego roku z tych najbardziej żenujących słów.
Jak łatwo gówno ludziom można do głowy wepchnąć... życie wciąż mnie zaskakuje :)
1
@SelloutCrowd Ale jakie gó*wno, to określenie na przyjaciół Messiego. Ktoś im stworzył paczkę czy coś? Trzymają się razem, szkoda że nie tylko poza boiskiem Ale i na nim to wymuszają. Inaczej wytłumacz mi fakt gry Busquetsa, Alby czy Suareza potykajacego się o własne nogi a kto nie przyjaciel zaraz na ławeczke leci.
2
@SiSenior rozumiem, ze Messi Ci to na grillu wszystko przekazał -na którym oczywiście byli Ci amigosi ze wszystko tak doskonale wiesz?
A nie.. to media...:€
ALE ONE NA PEWNO MÓWIĄ PRAWDĘ, NIE MOGĄ SIE PRZECIEŻ MYLIĆ LUB KŁAMAĆ, zeby na takich jak ja, ktorzy w to wierzą zarabiac siano :) hmmm
1
@SelloutCrowd tak samo ja mogę powiedzieć że wszystko co wiesz o Barcelonie zostało wykreowane przez media więc nie wiesz nic XD tak samo jak o niczym innym co dzieje się dalej niż 10 m od Ciebie. Reasumując nie wypowiadaj swoich opinii bo to tylko medialna farsa.
Ty też wiesz że tak jest bo byłeś na treningach przeca
1
@SelloutCrowd hipokryzja zawiała strasznie
1
@SiSenior ale ja nie powtarzam jak papuga za kimś, że istnieją amigosi, ufo czy inne jaszczury z kosmosu - tylko takie osobniki jak Ty
Poza tym chyba nie zrozumiałes do czego pije :D
0
@SelloutCrowd powtarzanie że czegoś nie ma to też powtarzanie xd także nie weryfikuj mnie pod tym kątem bo robisz to samo Mordeczko
Przekaz był taki, że większości można wmówić wszytsko ?
To oczywiste akurat. Kłamstwo powtórzone 10 razy staje się prawda. A powiedział to taki "wielki" mały człowiek.
0
@SiSenior Nie. Ja nie powtarzam czegoś jak papuga. Ja nie tworzę teorii spiskowych, bo nie mam do tego podstaw, ani żadnych dowodów.
Koniec. Kreska. Nie ma w tym drugiego dna.
0
@SelloutCrowd powtarzasz jakby nie patrząc. Mówisz, że Messi to dobry chłopak bo taki masz jego wykuty wizerunek. Dokładnie to samo, tylko trwało dłużej. Koniec kropka.
0
@SiSenior Ok koniec, ale zaraz po tym jak mi pokażesz gdzie napisałem, że Messi to "dobry chlopak" :D?