La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 512 Culés

konto usunięte

10

Lionel Messi - odchodzi czy nie? Powiem szczerze, czuję się źle. To co doprowadza mnie dziś do złości, to ten okrutny stan niepewności. Odejdzie czy nie? On jeden wie.

2

@NeroTFP joł.

5

@NeroTFP nie rozumiem tego, facet powiedział że odchodzi juz parę dni temu. Czemu miałby zmienić zdanie. Wyraził się jasno wg mnie.

1

@NeroTFP Zakładając że ten faks miał faktycznie miejsce to odchodzi. Po co miałby mówić że odchodzi skoro nie odchodzi?

1

@Odcinkowy Dokładnie. Ta cała otoczka jaka jest przy tym budowana - te naskoki na Leo to jest trochę chore.

OK. Ja bym chciał aby grał w Barcelonie do końca kariery ale jeżeli on już nie ma na to siły - to uszanuję jego decyzję. Dla mnie i tak będzie najlepszym piłkarzem w historii.

1

@Odcinkowy Kiedy powiedział? Jak na razie to tylko media o tym piszą, a Messi nic nie mówił.

1

@Pawlak1992 Zapewne skrót myślowy. Wiadomość o tym faksie nie została zdementowana a jest zbyt poważna aby to po prostu zignorować. Więc zapewne klub w jakiejś formie taką wiadomość od Leo faktycznie otrzymał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?