La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

4

Smutny bedzie to widok, gdy kurz po pandemii opadnie, człowiek wybierze się na stadion - na mecz a na banerze przed CN zabraknie mordki Messiego w barwach blaugrana.
To mnie boli. Słoneczny dzień w Barcelonie, mecz i brak Leo Messiego gdziekolwiek.
Shame

2

@SelloutCrowd Nie smuć się na banerze pojawi się nowa mordka i zaświeci słoneczko. Płakaliśmy po Ronaldinho - pojawił się Messi i po Messim przyjdzie nowa gwiazda. Barcelona była jest i będzie. Messi i tak kiedyś odejdzie tak jak Puyol, Xavi i Inesta. Czas na nowych gladiatorów.

3

@fart a to oczywiście, ale człowiek jednak przez tyle lat sie przyzwyczaił, a i samo miasto ostatnimi laty było przybrane nazwiskiem Lio w każdym możliwym miejscu.
Poza tym takiego jak Messi nie bylo nigdy i moze za mojego zycia juz nie bedzie. Bóldupy jest ogromny

0

@SelloutCrowd Oczywiście, że tak "mały" dał nam wszystkim Cule tyle radości, pobił mnóstwo rekordów jednym słowem zapisał się w historii futbolu złotymi literami i to wszystko na naszych oczach. I takiego go zapamiętamy tak jak magiczny uśmiech Ronaldinho. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?