La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

0

No to jak Koeman nie chce Jesusa, to oby go nie ściągnęli. Będzie kolejny zawodnik, który nie będzie grał, bo nie pasuje trenerowi. Szkoda, ale cóż.

0

@PatrychoO Lepszych opcji na 9 jak odejdzie Suarez nie ma..

0

@Coutinho007 to nie fifa, że bierzesz najlepszych możliwych zawodników i wszystko gra

4

@nammah Akurat jeżeli City daje Jesusa a twoja 9 odchodzi to chyba logiczne, że bierzesz Jesusa, Braithwaitem mamy tam grać?

0

@Coutinho007 sądzę podobnie, ale kurcze. Kolejny zawodnik, który nie będzie grał za karę? Tak jak Valverde olewał Malcoma.

1

@PatrychoO To są tylko doniesienia mediów, kim chce w takim bądz razie Koeman na szpicy straszyć bo chyba nie Duńczykiem?

1

@Coutinho007 no liczę, że są to tylko doniesienia, ale nie wiemy co jest prawdą, a co nie. Na razie gadamy o czymś tak abstrakcyjnym jak włączenie Jesusa w transfer Messiego :D Jeśli Leo nie odejdzie, to Jesusa nie będzie moim zdnaiem.

0

@PatrychoO Jesusa, Garcie i 100 mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?