La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

konto usunięte

7

"Wielka moc niesie za sobą wielką odpowiedzialność". Niby zwykły slogan z serii Spider-man,a jednak bardzo aktualny w dobie internetu, celebrytów i influencerów. Postawa Messiego ma również drugie dno i długofalowy wydźwięk. Mianowicie jeżeli masz 'zasięg' jego pokroju to w pewnym sensie swoim zachowaniem dajesz przykład młodym ludziom. Jesteś dla wielu najważniejszym autorytetem zaraz po rodzicach (a dla niektórych pewnie i przed rodzicami). I tak jak się cieszę i doceniam, że taki Taco ma mądre teksty w swoich piosenkach, bo jest moim zdaniem współodpowiedzialny za wychowanie przyszłego pokolenia. To teraz spójrzmy na Messiego. Kibicuję Barcelonie od 2004r. Czego nauczył mnie Messi? Że rodzina jest najważniejsza - ok. Czego jeszcze? Uciekania od problemów, chowania głowy w piasek, nie brania odpowiedzialności mimo bycia liderem i kapitanem zespołu. Serio zdecydowanie wolałem tego skromnego, jąkającego się chłopaczka z fryzura Kelly Family, który mówił, że z Barcelony odejdzie tylko jak go wyrzucą i że bez Barcelony byłby nikim, a Barcelona z nim taka sama (kurtuazja acz rozkoszna). Przynajmniej nie udawał kogoś kim nie jest z blond fryzem z GTA i groźną brodą. Skoro tak jest to po co odchodzi do City? Już po samej ilości fan-boyów Messiego tutaj widać jak wielki wpływ ma on na ludzi. Dlatego powinien promować godną postawę, uszanować kibiców i wydobyć z siebie chociaż kilka zdań. I całą sprawę zakończyć szybko, bo jak przeciągnie się to o kilka tygodni to zostawi swój 'ukochany klub' z ręką w nocniku jak Neymar bez czasu na zaplanowanie kadry.

0

@masq A może on nie chce być liderem i po prostu chce grać najlepiej w piłkę jak potrafi i tylko albo aż tyle? Jak miał 18 lat nie udzielał wywiadów i tak samo teraz ma 33 lata i został takim samym człowiekiem jak 15 lat wstecz.

0

@masq Co chcesz przekazać tym tekstem? Bo tutaj brakuje jakiegoś meritum.

konto usunięte

0

@matirix20 To mógł nie przyjąć kapitana?

2

@masq Messi nie przejmuje sie zbytnio kibicami. On ma obsesje wygrywania jak Ronaldo tylko nigdy tego otwarcie nie mowil. Po dwoch gorszych sezonach widzi ze nie wygra tu ligi mistrzow wiec sie stad zabiera

0

@masq Tu się z Tobą zgodzę. Na pewno mu to nie pomaga. Pique byłby w tej roli lepszy. Ja do Messiego nie mam żadnych pretensji. Czy zostanie czy odejdzie zawsze będzie dla mnie wielki. Tylko transfer do Realu by to mógł zepsuć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?