- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
23
#WszystkoInfo - podsumowanie dzisiejszych informacji/plotek transferowych.
➥ James Rodríguez jest już jedną nogą w Evertonie, piłkarz zgodził się na obniżkę wynagrodzenia. Transfer może zamknąć się w granicy 25M euro. [Marca]
➥ Atlético Madryt potwierdziło rozstanie z 23-letnim Caio Henrique. Brazylijczyk karierę będzie kontynuował w AS Monaco. [Atletico Madryt]
➥ Napoli wykazuje ogromne zainteresowanie Jérémie'em Bogą, który aktualnie stanowi priorytet transferowy. Chcą zaproponować za 23-latka Adama Ounesa oraz 30 milionów euro. [Alfredo Pedulla]
➥ Sevilla doszła już do porozumienia w sprawie warunków współpracy z Óscarem Rodríguezem. [Onda Cero]
➥ Manchester United wciąż zainteresowany jest usługami Jacka Grealisha z Aston Villi, a nawet przygotowuje ofertę wymiany z dopłatą. Chcą włączyć w ten transfer Sergio Romero. [Daily Mail]
➥ Napoli zaczęło wyrażać zainteresowanie Erikiem Garcíą, a to postara się wykorzystać Manchester City w celu obniżenia kwoty za Kalidou Koulibaly’ego. [DiMarzio]
➥ Leonardo Bonucci odrzucił kolejną ofertę Manchesteru City na rzecz pozostania w Turynie. [DiMarzio]
➥ Zlatan Ibrahimovic porozumiał się z Milanem i zostanie w klubie na kolejny sezon. Wkrótce Szwed podpisze umowę, która zwiąże go z klubem do czerwca 2021 roku. [Fabrizio Romano]
➥ Dani Carvajal: "Nie jest łatwo nawiązywać przyjaźnie w Realu Madryt. W Bayerze było o to łatwiej, ponieważ średnia wieku wynosiła 23 i wszyscy mieli jakieś wspólne hobby. Real to klub o ugruntowanej pozycji, w którym wszyscy walczą o miejsce w składzie i odkładają życie prywatne na bok." [Realmadridplace]
➥ Thiago Silva został nowym piłkarzem Chelsea. 35-letni brazylijski obrońca podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia go o następne 12 miesięcy. [Chelsea]
➥ Niko Kovač najprawdopodobniej wkrótce otrzyma nowe wzmocnienie jego drużyny. O krok od przenosin do AS Monaco jest bowiem Kevin Volland. Jego transfer może kosztować 25M euro. [Mohamed Bouhafsi]
➥ Robert Lewandowski: "Komu przyznałbym Złotą Piłkę, gdyby plebiscyt się odbył? Sobie. Wygraliśmy wszystko, co było do wygrania. Zdobyłem tytuł króla strzelców w każdych z rozgrywek. Wydaje mi się, że gracz, który osiągnąłby tyle, wygrałby Złotą Piłkę." [SportOnet]
➥ Edgar Fernandez, wychowanek FC Barcelony i triumfator młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA został zawodnikiem Miedzi II Legnica. Ofensywny piłkarz rodem z Hiszpanii wzmocni trzecioligowe rezerwy klubu z 1. ligi. Ostatnim klubem Fernandeza było hiszpańskie UE Rubi. [Miedź Legnica]
➥ Loïc Rémy będzie kontynuował karierę w Turcji. Francuz związał się z Rizesporem. Piłkarz podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku. [Rizespor]
Oznaczeni (maks 10 Użytkowników): @Hushovt @Szicek10 @FeloRPS @MaTt_BarcaFan @Kamil92 @Encore @Simon_1899 @Baaarca95 @Chwytliwy
Wczorajszy wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8908009#comment-8908009
2
@BarcaInfo Ból dupy o słowa Lewego za 3...2...1...
1
@BarcaInfo Jeszcze chwila i Barcelonie z przed nosa Erica zawiną...
1
@BarcaInfo @ViscaBarca123 tak czytam o tym wychowanku Barcy i może podsune Ci pomysł na artykuł o losach graczy Juvenilu którzy wygrali Młodzieżowa Ligę Mistrzów. Jak widać niektórzy kończą jak kończą
1
@Yoshi94 Pomyślę nad tym. :)