La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

No i nadal jeden wielki .. Ciekawe czy zrobić nam jakiś przychodzący transfer, chyba jedynie tylko tych, których łaskawie dostaniemy łaskawie od City. Niedługo liga rusza, a my jesteśmy ciągle w tej samej dup...

0

@Kamiloza91 Z jednej strony z tym zarządem mnie już nic absolutnie nie zdziwi i absolutnie nie zaskakuje mnie taki obrót sprawy,Ale z drugiej strony to jest bardzo przygnębiające bo niby nowy sezon,nowe nadzieje a jednak na ten moment padlina,dno i dwa metry mułu :/
A co najlepsze,próbują zatrzymać Messiego,który chce mieć drużynę rywalizującą o wszystkie trofea a od wpierdolu od Bayernu nie zmieniło się nic prócz trenera :| Z czym do ludzi ja się pytam?! Niech go puszczą,niech nacieszy się grą bo to jego ostatnie lata. Niech wygra coś jeszcze.

0

@patrykzmc2000 Miałem właśnie apetyt na tą nowość, od razu człowiekowi chcę się oglśdać. Messi odejdzie i będzie mi cholernie smutno, ale teraz najważniejsza jest "nowa" Barca. Obawiam się, że kolejny dramatyczny sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?