La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

0

Ciekawe czy Messi jutro przyjedzie, jak nie to stracę do niego szacunek

konto usunięte

1

@kiper09 stawiam na 95% że nie

0

@kiper09 Skoro miałyby odejść do City to po co ma przychodzić na trening? Niech się wypowie publicznie że odchodzi i tyle. Chyba że nie dogadali się jeszcze z City.

2

@kiper09 Tzn jeśli jutro nie przyjedzie na badania, a przed tym nie wypowie się publicznie to będzie kwas straszny.

0

@Kwiatek67 Właśnie nie ma od niego żadnej oficjalnej wypowiedzi, wszystko wiemy z mediów więc nic oficjalnie nie wiem, więc Messi musi przyjść na trening jest on największą legenda klubu i ma 33 lata takie zachowanie nie pasuje do niego, dobrze sam wie że jest większy i ważniejszy niż zarząd i stoi za nim miliony kibicow, a ich olewać nie powinien

0

@kiper09 jeśli nie przyjedzie to już nawet nie trzeba będzie czekać na wypowiedź Leo,wnioski będzie można wyciągnąć samemu ;D
Ale ja myśle,ze się pojawi żeby nie pogarszać sytuacji,żeby wszystko odbyło się polubownie i żeby nie plamić swojej legendy w tym klubie i swego wizerunku ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?