La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

3

Ja natomiast w pełni popieram kroki podjęte do tej pory przez Messiego. Myślę, że w klubie musi panować naprawdę C****** atmosfera i widać to na każdym kroku. Od kilku lat ten klub marnieje w oczach, jest pełno afer, transfery robione praktycznie losowo, brak trenerów z prawdziwego zdarzenia, do tego niechęć wielu legend klubu do Bartomeu. Kto normalny chciałby siedzieć w tym bałaganie? Messi i tak już ciągnął ten wózek praktycznie sam od kilku sezonów.

3

@Nocturno to nieźle pociągnął ten wózek jak przez te ostatnie sezony zaliczyliśmy największe wpadki w "nowej" historii. Wiadomo, piłkarzem jest niesamowitym, sportowo dawał nam mnóstwo, ale może na poziomie relacji w szatni czy klubie pozycja "starej gwardii" stała się już zbyt mocna? Piłkarze zarabiają tutaj tyle że myślą że mogą sobie pogrywać i ustawiać trenera i cały klub pod swoje widzimisię.Jak ma problem ze ktoś chce sprzedać Suareza to droga wolna, on jest od grania a nie od zarządzania. To jaki pilkarze mają wpływ na klub to jest patologia.

konto usunięte

0

@busquets5 A ja myślę, że za mało wiemy żeby oceniać skrajnie takie ruchy. Myślę, że gdyby dało się to zrobić inaczej to zostało by to zrobione inaczej. Przecież same ruchy Barto i Leo wskazują na to, że tam jest konflikt. Gdyby Panowie mogli zwyczajnie dogadać się, że Leo odchodzi to pewnie by się dogadali. Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - tak sam ciągnął ten wózek ale sam czy z dwoma kolegami którym się chce nic nie zdziała na najwyższym poziomie co pięknie pokazał nam Bayern. I właśnie dlatego, że pozycja starej gwardii stała się zbyt mocna trzeba Leo pozwolić odejść. I tutaj mam dysonans poznawczy, część użytkowników twierdzi, że potrzeba zmian a kiedy zawodnik pokroju Leo chce odejść to chcą by mu to utrudniać. To nie jest pierwszy lepszy piłkarz ale nasz najlepszy wychowanek w historii, dlatego moim zdaniem powinien być potraktowany jak Legenda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?