La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Nie powiem zaczyna mnie ta nowela denerwowac, mozna powiedziec ze 4 raz z rzedu Barcelona dostaje w dupe a nadal nic sie nie zmienia przecież to jest chore. W kazdym normalnym klubie juz po pierwszym razie czyli 0-4 z PSG czy 0-3 z Juve byłyby zmiany a tutaj widze ze zarzad uwaza ze jest w pyte xD
Co do Messiego rozumiem chęć odejscia ale do jasnej cholery przez te jego zawirowania ucichly wszystkie tematy transferowe, poza tym czy ma zamiar kiedys powiedzieć kibicom co ma zamiar zrobic jak prawdziwy kapitan czy Antonella mu napisze post na facebooku bo naprawdę jak uwielbiam Leo to jego działania szkodzą klubowi aktualnie

0

@FCBMati10 odejście Messiego to będzie ta rewolucja

0

@Cvzx no i na tym sie skonczy bo nie zdaza zadnych ruchów transferowych zrobic kozacko

0

@FCBMati10 do pazdziernika chyba jest okno, wiec jeszvze miesiac.

0

@FCBMati10 okienko jest niby otwarte do października, pytanie czy ktoś będzie chciał tak późno przyjść

0

@Rewolucja123 nie wiadomo ile potrwa ta saga z naszym kapitanem xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?