La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

konto usunięte

0

Jak myślicie my się w ogóle będziemy liczyli w walce o mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie ? Jak odejdzie Messi i nie będzie żadnych transferów to mam obawy że może być ciężko

5

@Mixtape Chłopie miesiąc jeszcze do końca okienka, nie srajcie żarem z tymi transferami :D

4

@Mixtape Oczywiście, że będziemy liczyli się w walce o mistrzostwo. Moim zdaniem abstrakcją jest myślenie w inny sposób. Owszem Messi ratował ilekroć Barcelonie punkty, ale spójrzmy też z drugiej strony - jak bardzo zespół grał indywidualnie na jednego piłkarza, a jak mało pokazywał kolektyw. Nie uważam też żeby Barcelona miała słaby skład, ponadto jest czas na wzmocnienia.

0

@Mixtape pewnie że tak. My w gruncie rzeczy nie mamy złej kadry. Coutinio, Griezman, de Jong, Puig, Fati, Dembele. Taką kadrą to możemy więcej zdziałać nawet w Europie. Pamiętaj że Bayern i Liverpool nie mieli Messiego w składzie a LM wygrywali.

konto usunięte

2

@Mixtape ciekawostka : Barca Bez Leo tez potrafiła wygrać LM i Ligę :)
Real bez Ronaldo wygrał ligę

0

@Mario96w Miesiąc do końca okienka a nie sprzedano żadnego piłkarza xD A sprzedać trzeba z 10. Rewolucja pełną gębą ;)

0

@MaŁolat Gdyby to było proste jak w Fifie kolego ;)

0

@Mario96w Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale zarząd mógł pomyśleć co robi podpisując takie kontrakty z piłkarzami. O żadnym innym klubie się obecnie tyle nie mówi co o Barcelonie - bo jaka to miała nie być rewolucja a tym czasem np. taka Chelsea kupiła już 4 piłkarzy. U nas za to nie mogą się pozbyć takiego Rakiticia.

0

@MaŁolat No sami są sobie winni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?