La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

2

Puściłem sobie właśnie różne momenty z linii bocznej Luisa Enrique - ależ on żył tymi meczami! Brakuje mi do lat trenera z takim charakterem. Nie musi być tak kontrowersyjny jak Lucho, po prostu, żeby żył przy tej linii i dawał jakiś ogień zawodnikom.

Inna sprawa, że oglądając te skróty widziałem oczywiście też akcje tridente, Iniesty, Busiego i Rakiety z tamtych lat. I uświadomiłem sobie, że były to tak wspaniałe zagrania, jakich nie widziałem w wykonaniu kogokolwiek w koszulce Blaugrany od przynajmniej 3 sezonów. A co lepsze - wtedy albo tego nie zauważałem, albo myślałem "co tak mało zabawy, przecież jesteśmy Barceloną, pokażcie coś fajnego!". Przykre, teraz po odejściu Leo (a znając życie nic za niego nie dostaniemy) będziemy mieli nudną kadrę na 3-4 miejsce w La Liga. LM w przyszłym sezonie to będzie sukces.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?