- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 689 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 689 Culés
7
Kwas będzie straszny jak Leo zostanie. A ponadto Griezmann i Coutinho dalej będą zagubieni, bo się będą we trzech potykać o siebie.
11
@PatrychoO przecież sam Koeman wskazywał w wywiadach że piłkarze grają w Barcelonie na nie swoich pozycjach. Skoro chce Coutinho to musi mieć na niego jakieś nowe spojrzenie
3
@PatrychoO Ale dlaczego kwas zostanie skoro Messi nic nie powiedział? wszystkie informacje na jego temat to wymysły pismaków.
7
@fart sam nie wierzysz w to, co piszesz chyba.
2
@barcelonaLM przede wszystkim Valverde i Setien nie mieli pomysłu na Messiego, było tylko idz Leo i rób co chcesz, przez co reszta stała i nie wiedziała co robić bo Leo grał "wszędzie". Mam nadzieję, że Koeman ma jaja i ustawi Messiego tylko do najważniejszych zadań.
3
@fart dokładnie, kwas to będzie co najwyxej na La Rambli gdzie ludzie już liczyli pieniądze za Messiego
1
@fart No tak tak... a Nieobecność na treningach itd spowodowane pewnie COVID-Em ;D
A Papcio Messi mówi,dla jaj,ze będzie ciężko żeby jego syn został :| i nie mam tu na myśli trzymanie go na sile i odrzucanie ofert przez Bartka tylko samą chęć odejścia Leo :)
4
@PatrychoO 85% wpisów i całych tych plotek to nieprawdziwe informacje, które miały na celu tylko podkręcić atmosferę „ odejścia „.
4
@PatrychoO Po prostu czekam cierpliwie na to co powie Messi a nie sugeruje się historiami pismaków, którzy w dupie byli i g***o widzieli.
1
@patrykzmc2000 Ale skąd możesz wiedzieć dlaczego go nie ma na treningach no ludzie. Mój Tata również mówi wiele rzeczy :D
1
@fart Otóż to..
1
@PatrychoO dlaczego od razu kwas??? Nie rozumiem takich ludzi jak ty i wielu innych którzy już w dupie mają Leo i jest im obojętne czy zostanie czy nie, a najlepiej według nich i domyślam się, że ciebie także to żeby odszedł bo jak to będzie wyglądało jak zostanie. Żal mi takich ludzi serio. Płaczcie jak już będzie wszystko wyjaśnione, a nie jeden z drugim robią gównoburze i wylewają swoje żale. Mam nadzieję, że zostanie i ciekawe co wtedy powiecie.
0
@Mareeek2050 tak, mam go w dupie i dlatego mam go między innymi w avatarze. Niesamowite wnioski.
0
@PatrychoO teraz wszystkiego można się tu spodziewać.
0
@PatrychoO Nie muszą być zgubieni. To, że byli zgubieni czy to u Valverde czy Setiena to nie znaczy, że u Koemana tak będzie. Daj mu szansę!