La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

0

Po ok. 6 godzinach grania, to bardzo podoba mi się CKIII. Chyba Paradox mocno dostał po tyłku, szczególnie przy Imperatorze, że w końcu vanilla
nie jest jakąś pospiesznie sklecioną gierką, wręcz betą, a po prostu dobrą, dopracowaną produkcją.

1

@sebasek99 Ja zawsze odbijałem się od ich gier gdzieś po dwóch godzinach, bo jakoś mnie nudziły :)

0

@fcbarcafan19 O, dlaczego? Jeszcze przecież nawet dobrze nie ogarniesz mechanik wtedy.

1

@sebasek99 Interfejs był głównym problemem. Może teraz jest lepiej, ale parę lat temu nie mogłem go ogarnąć.

1

@sebasek99 A jaką nacją grasz w CKIII?

1

@fcbarcafan19 Różnie. Testowałem początki na naszych Piastach, ale ogarnianie, co się zmieniło, doprowadziło mnie do sowitej klęski, gdzie najechały mnie trzy plemienia na raz.
Aktualnie jako tako idzie mi Szkocja, gdzie zacząłem od Konstantyna I i mój syn został następcą. Chociaż ciężko tam cokolwiek zrobić, ponieważ wikingowie mocno się trzymają na Wyspach.

0

@sebasek99 Wikingowie byli mocno upierdliwi :)

0

@fcbarcafan19 A tutaj jest ta inwazja synów Ragnara, więc mają 5k armii od razu. Droga na południe całkiem zamknięta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?