La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

3

Trzymam kciuki za to, ze Leo odejdzie. Jesli zostanie to niewiele sie zmieni...pomijajac to, ze pokazal gdzie ma klub.

konto usunięte

1

@koksik2700 Raczej klub pokazał jak się traktuje legendy klubowe. Gdyby mieli za grosz przyzwoitości to by go puścili i jeszcze na tym zarobili.

1

@Hushovt ale czaisz że nie było opcji żeby zapłacili za transfer i jeszcze setki milionów na jego kontrakt?

konto usunięte

1

@koksik2700 Koksiku, zacznij od razu kibicować Ronaldo może :D

konto usunięte

0

@ChampionLW Gabriel+Garcia i byłoby w czym rzeźbić drużyne a i drabinka płacowa wyglądałaby dużo lepiej.

Komentarz usunięty

1

@Hushovt też chciałem żeby odszedł ale już nic na to nie poradzimy

konto usunięte

2

@l0Messini Z Tobą nie będę rozmawiał, już się sprzedałeś, że jesteś kibicem Realu, podrabiańcu.

konto usunięte

0

@marcin000019 No z nim to wstyd pisać takie głupoty wypisuje ;x

0

@koksik2700 czasami zmiany moga byc na gorsze. Zeby sie nie skonczylo ze przez pare lat to nie obejrzymy mistrzostwa Hiszpanii.

Zmiany sa konieczne ale powinny byc zrobione z glowa i pomyslem. Podziekowanie dwoch zawodnikom ktorzy nakrecali nasz atak i strzelili oraz asystowali tyle razy powinno wiazac sie ze znalezieniem zastepstw. Pozycje Messiego mozna zastapic - mamy Griezmanna, ale 9 juz nie mamy. Do tego pytanie co z pomoca, bo to jest nasza najwieksza bolaczka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?