La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1074 Culés

4

Jestem ciekaw ile rycerzy na LR udźwignęła by przez tyle lat ciężar jakim jest obarczany Leo.Łatwo jest smarować komentarze przed kompem czy z telefonu,a jak weszlibyście w buty Messiego to obsralibyście zbroje jeszcze przed wejściem na murawę nie mówiąc już o trzymaniu poziomu przez tyle lat.Jasne że Messi ma wady i widać że sobie czasami z tym nie radzi,ale każdy jest tylko człowiekiem i chyba niektórzy zbyt dosłownie wzięli sobie do serca stwierdzenie że Leo jest kosmitą...

2

@MaziFCB Pamiętajmy że ten ciężar jest bardzo ale to bardzo solidnie opłacany.

1

@MaziFCB Nie, nie każdy jest 'tylko' człowiekiem. Poza tym doskonale wiesz, że nie chodzi o jego umiejętności, tylko dziecinadę, którą reprezentuje poza boiskiem. Od dorosłego faceta na takim poziomie trzeba wymagać czegoś więcej.

1

@MaziFCB za takie pieniadze to kazdy z la rambli by to udzwignal z pocalowaniem reki

1

@Encore I co to ma do rzeczy? Pieniądze załatwiają większość problemów,ale z byciem non stop na świeczniku nie pomogą za bardzo.
@Kettger No super bohaterem to on nie jest.Jeszcze raz powtórzę jest tylko człowiekiem.W tym wpisie chodziło mi także o mental,a nie o stricte umiejętności piłkarskie.

0

@nammah Tak i później by się obudził.

1

@MaziFCB Sam sobie na to zapracował. Kółeczko wzajemnej adoracji i pełna "nietykalność" na boisku i poza nim, żeby tylko się nie pogniewał.

0

@MaziFCB No coś za coś, bez sensu ta argumentacja, ma do pomocy armię ludzi i chyba można wymagać za grosz taktu względem kibiców, a nie jak zawsze spuszczenie głowy jak dziecko w przedszkolu. Większość ludzi nie obsrywa zbroi robiąc przez całe życie coś czego nie lubi, więc duża szansa że daliby rade w tej uprzywilejowanej pozycji.

1

@SonBarcaGoku Twoje argumenty jeszcze mają sens bo poprzednicy wyżej się nie wysilili.Jasne że zwykły szary człowiek ma w życiu pod górkę i często radzi sobie z tym bardzo dobrze mimo przeciwności losu.W żadnym stopniu nie piętnuję tego że Leo ma trudniejszą sytuację niż zwykły przysłowiowy Kowalski.Bardziej chodziło mi o to żeby ludzie zauważyli w tym wszystkim czynnik ludzki.Żeby dostrzegli to,że nawet Messi może czasami nie dać rady sobie z tym co go otacza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?