La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

2

Bale we wczorajszym meczu Walii nie pokazał dosłownie niczego, miał pare kontaktów z piłka i został zmienimy już w przerwie, jak mu się strasznie w główce poprzestawiało odkąd Perez nie pozwolił mu odejść za darmo do Chin, laleczka stoi fochy i już chyba na poważnie nie traktuje piłki

konto usunięte

2

@Herato to raczej nie dziwne, że zagrał słabo po tak długiej przerwie od grania. Nie każdy musi traktować futbol jako najważniejszą rzecz w jego życiu, Gareth już wielokrotnie podkreślał, że piłka nożna nie jest całym jego światem i ma inne zainteresowania.

1

@mateuszdabski przede wszystkim to co napisałeś na początku. Gość miał naprawdę dużą przerwę w grze:)

0

@mateuszdabski tak lecz był świetnym piłkarzem nagle jego pasja do golfa oraz możliwy wyjazd do Chin stał sie arogantem który ma w dupie piłkę

konto usunięte

0

@escarabajo odniosłem się po prostu do dwóch rzeczy z komentarza @Herato - tego jak zagrał Bale i że chyba już na poważnie nie traktuje piłki.
@Herato - ale to ktoś kto jest piłkarzem nie może mieć innych zainteresowań? Gość znacząco przyczynił się do wygrania kilku tytułów Realu, a kibice i tak traktowali go niezbyt przychylnie (nie twierdzę, że nie mieli w tym racji). Tak czy siak, Bale nie jest do końca zadowolony w Madrycie. Nie pozwolono mu odejść, więc został trochę "za karę" w Realu. I nie ma co się dziwić, że w związku z tym nie zamierza traktować swojego pracodawcy poważnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?