La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

18

socios, trenerzy, piłkarze, tuzy ze świata sportu, dziennikarze:
>Dobrze że Messi zostaje, UFFF
malkontent z LR:
>wolałbym żeby odszedł


1

@SelloutCrowd bo znowu Leo bd wystawiał setki patelnię a ci bd na siłę podawać do niego.

konto usunięte

17

@SelloutCrowd ale wiesz, że każdy ma swoje zdanie? Czy skoro ci eksperci chcą to każdy ma chcieć?

konto usunięte

1

@SelloutCrowd ja, malkontent z LR: wolałbym żeby Messi odszedł jeśli tego chce, nie powinno się oszukiwać największej legendy w historii klubu

0

@Ghotti bardziej chciałem tu podkreślić jak chłystki z LR z każdym kolejnym komentarzem umniejszają Lionelowi i traktują go jak jakiegoś podrzędnego grajka którego można zastąpić

konto usunięte

1

@SelloutCrowd ja tu widzę 70% fajbojstwa Messiego powtarzającego się co druga dyskusje u 5 użytkowników

0

@Ghotti ja za to widzę od 2 tygodni kilkudziesięciu malkontentów wręcz obrażających Leo (pomijam umniejszanie tego co dla tego klubu zrobił). Imo w takiej sytuacji też powinien odejść dla wlasnego swietego spokoju, ale pisac ze woleliby zeby odszedl bo on jest przyczyną niepowodzen Barcy to jedno wielkie XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?