- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
1
Dla wszystkich negujących Covid. Po pierwsze. Na konferencji w Massachusetts w 2018 r, Bill Gates zpowiada, że w 2020 będzie pandemia i umrze 33 mln ludzi (Interia - "Czy Bill Gates przepowiedział wybuch koronawirusa?" ). Po drugie.Przedstawiciele Fundacji Gatesa spotkali się z kongresmenem Bobbym L. Rushem w Rwandzie w Afryce Wschodniej w połowie sierpnia 2019 r., aby dogadać, kto zdobędzie grant na rządowy program śledzenia zarażonych. I właśnie w zeszłym miesiącu – dziewięć miesięcy po spotkaniach z fundacją Gatesa w Rwandzie – Rush, demokrata z Illinois, wprowadził ustawę 6666 RB z budżetem 100 miliardów dolarów, o nazwie „COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Everyone (TRACE) Act”.(czyli przed wybuchem epidemii) - Wolne Media - "Kontrakt Billa Gatesa na śledzenie zakażonych przed COVID-19". Po trzecie. Na świecie istnieją trzy bloki państw - Syj....iśći (w Niemczech nazwani "Ameropa" USA +UE + Izrael), antySyj....ści (Rosja, Chiny, Indie Brazylia, Wenezuela i kilka innych - BRICS), kraje islamu (w tym Iran). Dwoje pierwszych to śmiertelni wrogowie. Gdyby Covid był "lansowany" tylko przez pierwszych, byłoby jasne, że to lipa. Trudno posądzać, że wrogowie tych pierwszych idą z nimi ręka w rękę, popierając ich lipę. A chorują i umierają ludzie również w Rosji i Iranie. I to jest dowód koronny, że Covid to prawda. Poza tym, Rosja ma wystarczająco dużo problemów (wydatków), żeby marnować dużą kasę na badania i produkcję Sputnika V (szczepionki). Covid to wredna broń biologiczna która zaburza skrzepliwość krwi (gdzie się zrobi skrzep powstaje zator i ten organ pada - płuca, nerki, wątroba - (badania włoskich lekarzy i uczony z Uniwersytetu Coloraco- Interia - "Poważne powikłania związane z krzepnięciem u osób z COVID-19") ). Dlatego ludzie już mający problemy zostają "dobici" wirusem. A korzyść? Poza producentami maseczek, testów, laboratoriów - odpowiedniki polskiego ZUSu. Ile mniej rent i emerytur? A wszędzie zadyszka finansowa (vide "żółte kamizelki" we Francji i problem się rozwiązuje). A w połączeniu z "Mikrofalówką 5G" załatwi problem do końca.
2
@Rudi35 żenua...
2
@Rudi35 epidemia istnieje to oczywiste ale nie wmowisz mi że jest śmiertelnie niebezpieczna. Średnia umieralnosc bodajże 76 lat więcej niż średnia życia w Polsce. Dziękuję zamykam temat
2
@Rudi35 myślałem że na końcu przeczytam o reptilianach i płaskiej ziemi :D