- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
1
Co do Suareza , moim zdaniem powinien zostać na ławkę rezerwowych , obniżyć mu pensje, nie mam wątpliwości że to jeden z najlepszych snajperów, obejrzyjcie sobie skrót jego wszystkich bramek , gdy tylko ma piłkę przed sobą lub jednego czy dwóch obrońców i pozycje w miarę dogodną do strzału jest prawie zawsze w stanie ją wykorzystać. Problem zaczyna się gdy Suarez bieże się za rozgrywanie i cofanie się do drugiej linii krótko pisząc to nie jego bajka ;) koeman powinien zastanowić się jak tą piłkę mu dostarczyć w pole karne gdzie miał by przewagę w grze jeden na jeden lub okazję do strzału z pierwszej piłki. Moim zdaniem brakuje w Barcelonie skrzydłowych i dlatego tak słabo wygląda na chwilę obecną Suarez.
0
@Daro-GucioFcB A może on nie chce być rezerwowym i obniżać sobie pensje
1
@GIGAKOKS no to może odejść ale na pewno nie znajdziemy szybko takiego snajpera, Barcelona od zawsze ma problem z 9 przed suarezem brakowało nam takiej 9
0
@Daro-GucioFcB kolejny geniusz z rambli co mysli ze ot tak o sobie mozna mu obnizyc pensje.
0
@Szklaner tylko do tego się odniesiesz ? Moja wypowiedź zawiera też inne ważne wątki do dyskusji. A czemu niby nie ? Jeżeli on sam to zaakceptuje to nie widzę problemu
0
@Daro-GucioFcB jak twierdzisz ze mozna mu odgornie obnizyc pensje, to nie spodziewam sie tu jakichkolwiek przejawow sensu, dlatego nawet nie czytalem, bo szkoda oczu.
0
@Szklaner myślałem że jak napisze że obniżyć mu pensję to każdy w miarę inteligentny człowiek rozumie że on sam musi na to się zgodzić bo inaczej się nie da to chyba logiczne prawda ?