La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

1

Oglądaliście serial Cobra Kai (jest na Netflixie)? Jak wasze opinie?

Właśnie skończyłem 2 sezon. Na pewno nie będzie to sukces na miarę kultowego pierwowzoru (tak to nazwijmy z braku lepszego słowa) ale swój klimat ma. Historia trochę zbyt banalna i przewidywalna a postaci zbyt plastikowe i jednostronne (może za wyjątkiem postaci granej przez Williama Zabka). Ale na plus dla mnie sceny walki. Podobała mi się choreografia - nawet bardziej niż w Wiedźminie, gdzie w pamięć zapadła mi tylko pierwsza walka. No i walka z ostatniego odcinka 2 sezonu - z takim długim ujęciem bez cięć (choć wydaje się to nieprawdopodobne) a z dużą liczbą aktorów - to było mega.

Zastanawiałem się czy aktorzy czasem nie mają w życiorysie treningów bo nie wydają się (przynajmniej dla takiego amatora jak ja) sztuczni w walce.

No i świetna muzyka. Ten kawałek jest genialny:


1

@Azi Skończę Wikingów i chyba się za to zabiorę. Nie wykluczone że serie filmów też sobie przypomnę :P

0

@Azi Bardzo dobry :) Jeżeli tylko oglądałeś "Karate Kid", bo to kontynuacja :) Właśnie pobieram drugi sezon :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?