La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

0

Ktoś już po przesłuchaniu obu nowych płyt od Taco? Co myślicie? Lepszy Jarmark czy Europa?

0

@patry295 Europa

konto usunięte

0

@patry295 Oba albumy nie zachwycają. Ale jeśli mam wybierać to Jarmark.

0

@patry295 Jarmark.

0

@Prezes_sycylijczyk Po singlu Polskie Tango mocno nastawiałem się na Jarmark, szczególnie że album był zapowiadany jako poruszający ciężkie i złożone tematy. Może miałem zbyt wysokie oczekiwania, ale pewnego poziomu płyta dla mnie nie przekroczyła. Najlepsza pozycja z płyty to Polskie Tango, Dwuzłotówki miały dobry tekst, Influenza dobry bit, a Łańcuch niezły klimat, reszta do zapomnienia.

0

@Encore Europa jakoś mnie nie przekonała. Singiel promujący płytę Michael Essien wydaje mi się być najlepszym kawałkiem i jedynym, który trafi na mają playlistę. Plyte przesłuchałem raz i chyba na tym się skończy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?