La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

10

Ale mamy szczęście że Valverde dał szanse Fatiemu. Wielu zawodników w jego wieku(ba, starszych bo fati ma zaledwie17lat) pomimo dobrej gry ma problem z wykończeniem, dobrą postawą w kluczowych momentach. A fati to poprostu killer, zawsze jest tam gdzie trzeba. Chłopak ma instynkt, piłka go szuka, może nie musimy wcale daleko szukać 9tki bo napastnik na miarę następcy Suareza rośnie nam pod nosem? Czasami najciemniej pod latarnią.Oby od początku sezonu dostawał szanse i się powoli rozwijał. Pomyślcie sobie tylko jak dobry będzie jak pogra 3 lata regularnie-a wtedy nadal będzie zaledwie 20latkiem.

2

@busquets5 a kto miał grać? Roberto na LS.
Nie pamiętacie jak było? Średni Perez musiał grać bo kontuzję miał każdy z przodu poza Griezmanem

6

@jeyx77x Setien wystawił Vidala na skrzydle, a mógł zagrać Fati/Collado

0

@Bagsik88 To nie były czasem warianty wykorzystane po Valdku? Bo Setien mówił na prezentacji, jak to będzie wyglądać i że wykorzysta pomysły Valverde. Jednym z nich było 4-4-2 z czterema pivotami(Vidal - Busquets - Rakitic - Roberto) ;)

0

@Barca_Big_Moment A widziałeś Vidala na skrzydle za Valverde?:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?