- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1461 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1461 Culés
5
Milwaukee wygrywa po dogrywce z Miami 118:115.Nadal są w bardzo ciężkiej sytuacji bo muszą wygrać trzy następne mecze a przy tym nie przegrywając żadnego. 3:1 Miami vs Milwaukee.
3
@Encore Ależ Bucks to ugrali i to bez Giannisa. Wielkie brawa za walkę.
0
@Encore jak gral Giannis ?
1
@fart Brawa za walkę. Szczerze myślałem że po zejściu Giannisa nie dadzą rady.
0
@RadekACCA Dobrze.
1
@fart statystyki pokazuja ze Bucks graja lepiej jak on nie gra :)
https://www.essentiallysports.com/nab-news-crazy-statistics-show-that-the-milwaukee-bucks-did-better-without-giannis-antetokounmpo-against-miami-heat-orlando-bubble-basketball/
0
@Encore I ja również byłem przekonany, że bez Greka nic nie ugrają a tu proszę. Middleton 21 pkt w 3 qw i najlepszy w dogrywce. No dobra gramy dalej ;) jestem ciekawy co z Giannisem czy to coś poważnego?
0
@fart Pewnie zaraz będzie wiadomo. Oby nic poważnego bo ta seria może potrwać :v
0
@Encore @RadekACCA Jak myślicie to może być punkt zwrotny w tej serii czy raczej Heat tego nie wypuszczą? z tego co mówili podczas transmisji ESPN to ma podkręconą kostkę ciekawe tylko jak bardzo.
1
@fart Może być ciekawie ale raczej Miami jak bez Giannisa.
2
@fart wydaje mi sie ze Heat zamkna ta serie :) graja naprawde ciekawy basket.Przyjemnie sie ich oglada.Z taka gra moge nawet zagrac w wielkim finale , tego raczej nikt sie nie spodziewal
0
@RadekACCA @Encore Bardzo mi się podoba w grze Miami zespołowość. Nie idzie jednemu nie ma sprawy kolejny zawodnik przejmuję pałeczkę i to jest przepis na sukces.
0
@fart fakt , zepolowosc to jest ich mocna strona .Zbudowali naprawde ciekawy zespol a beda sie jeszcze wzmacniac ,Jesli wyeliminuja Bucks to beda chcieli Giannisa u siebie.Beda robic podchody pod Oladipo.Moze znow byc ciekawie w Miami , czas pokaze