La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

6

Odkąd odszedł Enrique nie było żadnego pomysłu na jakieś sensowne ustawienie Messiego przez co prawa flanka ciagle była pusta. Teraz jak ściągamy napastnika i zostaje Cou, Griezzman Dembele i jest jeszcze Fati a ma Przyjść Depay to ja nie wiem jak to będzie wyglądać. Gdzie będzie grał Messi? I kto z pozostałych będzie w takim razie grzał ławę?

1

@AlwaysBlaugrana wygląda to mniej więcej w ten sposób:

LW: Coutinho, Ansu, Pedri
CAM: Messi, Puig
RW: Dembele, Trincao
ST: Griezmann, Depay

Z tym, że oczywiście niemal wszyscy z wymienionych mogą grać na kilku pozycjach.

7

@AlwaysBlaugrana Może w końcu Barcelona będzie miała ławkę rezerwowych i w ważnych chwilach wejdzie czy to Fati czy Cou, nie można ograniczać się tylko do pierwszej 11, bo to nie pomaga mamy ok 50-60 meczów, trzeba grać co 3 dni, każdy swoja szanse dostanie, jak trener będzie rozsądny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?