- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
3
Szkoda, że Reguilón nie do wyciągnięcia, bo był by idealny do Barcelony.
2
@DonMatteo901 Nie trawię synka ale LO z niego kozak.
1
@DonMatteo901 nie umiem wyczuć ironii czy serio piszesz?
1
@Damian11 kawał piłkarza. Świetny sezon w Sevilli, bardzo dobry występ w reprezentacji.
6
@DonMatteo901 hehe nigdy nie zapomnę jak go Vidal sprowadził do parteru. Piękne to było.
0
@DonMatteo901 Ja do reguilona straciłem szacunek po tym wydarzeniu.Małolat jeszcze mleko pod nosem nie dawno wycierał a tu się za obrażanie Messiego zaczął zabierać.O ile grę ceniłem to po tym stracił w moich oczach mega.Porównując co wygrał a co Messi to jakiś śmiech na sali.Czasami bycie tkzw.charakternym powoduje że człowiek na dupka za przeproszeniem wychodzi.Chcę się pokazać co to nie on a wychodzi brak klasy.
Mamy takiego tenisistę wspaniałe warunki ma talent ale brakowało głowy i też zdrowia do osiągnięcia sukcesu.To co czasami robił to delikatnie mówiąc zadziwiało.Czasem szkoda takich talentów.Wracając do reguilona to zakochany w Realu facet skrajnie nienawidzący Barce.Jakoś nie chciałbym go w Barcelonie.
https://www.google.com/amp/s/www.meczyki.pl/newsyamp/sergio-reguilon-obrazil-dwoch-gwiazdorow-fc-barcelony-jestes-naprawde-brzydki-wideo/106412-n
0
@Ratamahatta @Borneo Ja teraz mówię tylko o aspekcie sportowym. Wiem, że to jest chłopaczek z Realu :)
0
@DonMatteo901 ja wiem też napisałem ceniłem jego grę.Nie kieruję tego jakby do Ciebie ogólnie. Po tym wydarzeniu wzbudził złe odczucia.Podzieliłem się tym i tyle:)