La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

0

Każdy trener gra na wyniki i to oczywiste, bo ostatecznie to się liczy. Jednak nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu do cholery tak poważnie traktujemy tą Ligę Narodów? Przecież tą są zwykle sparingi... Gramy na chaos, żadnego testowania taktyki (chyba, że u nas taktyką jest wybijanie na pałe i wrzutki) i ciągle ci sami zawodnicy, grający na wynik, a nie na testowanie różnych wariantów. Niemcy nie wygrali w LN jeszcze żadnego meczu, ale wyszli na tym dużo lepiej niż my,bo po prostu traktują te mecze jak zwykle sparingi, których wygrać nie trzeba. Przecież nawet jakbyśmy spadli o tą jedną dywizje to i tak pogralibyśmy z niezłymi drużynami, jak dla mnie idealnymi na sparingi.

Szczęsny, Fabiański, Drągowski, Skorupski, Bereszyński, Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus, Krychowiak, Zieliński, Linetty, Klich, Góralski, Grosicki, Błaszczykowski, Lewandowski, Milik czy Piątek.
A do tego młodzi: Grabara, Bułka, Majecki, Gumny, Walukiewicz, Karbownik, Żurkowski, Moder, Marchwiński, Rosołek, Jóźwiak, Frankowski, Kapustka, Szymański, Buksa, czy nie tacy młodzi, ale odstawieni Kądzior, Stępiński i nawet ten Mierzejewski.
Wypisałem 38 (ch#&, że 7 bramkarzy),ale 38 zawodników z potencjałem. Zawodników może nie na finał Mundialu, ale no szanujmy się, na pewno potrafiących coś więcej niż to co oglądamy od 1,5 roku. Czemu nie ma tutaj wprowadzania młodych? Na tym zgrupownaiu poważną szansę dostał jedynie Jóźwiak i ją bardzo dobrze wykorzystał. A mamy jeszcze kilku młodych, którzy
wykazują potencjał. Czemu nie spróbujemy wariantu z 3 środkowymi pomocnikami? Licząc młodych mamy ich trochę i to nie najgorszych, na pewno lepszych niż skrzydłowych. Czemu nawet jednego meczu nie zagramy z dwójką napastników, co się może bardzo przydać, bo na Euro każdy będzie krył Lewego i nie może na nim polegać cały nasz potencjał ofensywny.
Od tego są kurna właśnie te sparingi. Żeby próbować. Żeby wprowadzać młodych. Dla przykładu Enrique dał pograć Ansu, Ferranowi, Reguilonowi, Garcii czy jeszcze jakiemuś Oscarowi. Czy wyszedł na tym źle? Wręcz przeciwnie.
Bardzo żałuję tego, że 2 lata temu zamiast Brzęczka nie przyszedł Pellegrini. A marzenie to Czerczesow. Robi genialną robotę z repką Rosji i myślę, że mając kadrę z piłkarzem z top3 na świecie mógłby ulepić coś jeszcze lepszego, a przypomnę tylko, że na ostatnim Mundialu Ruscy zaszli do ćwierćfinału :))
Ale dobra, koniec marudzenia (chociaż tylko to mogę w tym wypadku) i może naiwnie, ale liczę że na Euro chociaż wyjdziemy z grupy :D

0

@Wossi61FCB z 3 miejsca przy odrobinie szczęścia wyjdziemy. Tylko potem będzie tam czekac jakaś Francja i dostaniemy lanie

0

@barcelonaLM A no niestety :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?