- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1277 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1277 Culés
22
Nicolo Zaniolo prawdopodobnie po raz drugi zerwał więzadła w kolanie... Ale tym razem w drugim. Dramat dla samego piłkarza. W wieku 21 lat będzie już miał tak naprawdę dwie nogi po operacji. Taki talent. Straszne.
0
@Encore Dembele ma 23 i też już trochę tego złapał :/
4
@Coutinho007 Niby ta ale jednak Dembele nie zerwał więzadeł ani razu. Zaniolo już raczej ma po karierze.
1
@Encore Zależy od psychiki. Więzadła to teraz żaden wyrok. Jeśli 20 lat temu wielcy piłkarze byli w stanie wracać po tej kontuzji, to teraz także.
0
@BartqRKO Dwa kolana to już problem bo szansa że zerwie następny raz jest bardzo duża.
0
@Encore No nie zgodzę się z Tobą. Jak wspomniałem wcześniej. Kiedyś owszem był to pewnego rodzaju wyrok i przykład Ronaldo jest tutaj chyba idealny. Był wybitny, ale nigdy nie dowiem się gdzie był jego sufit. Teraz po więzadłach krzyżowych wraca się na taki poziom, jaki prezentowało się przed kontuzją pod warunkiem, że głowa dojeżdża i zawodnik potrafi sobie z tym poradzić.
0
@Encore Nie zerwał ale z udami ciągle problemy ma :/
Mam nadzieję, że w końcu ominąć go teraz po tym okresie przygotowawczym problemy zdrowotne.
5
@Encore
A czy Milik nie mail zerwanych więzadeł w kolanach jedno po drugim?
0
@BartqRKO Jaki był zawodnik który się podniósł po 2 wiezadlach oprócz Milika?
1
@Encore Bardzo zawężasz, bo wielu takich nie było, którym przytrafiło się to tyle razy, ale na pierwszy strzał Milik, Sergio Asenjo , Ronaldo? Największym bólem jest to, że stracili dużo czasu na rehabilitację i nie wiemy, gdzie by byli w swoim prime, gdyby nie te kontuzje. Na najwyższy poziom wrócili bez problemu. Zawodnicy którzy zerwali więzadła raz są w podobnej sytuacji. Van Nisterlooy zrywał więzadła jeszcze przed Manchesterem. Alan Shearer przed Newcastle, Del Piero, Roberto Baggio, Azpillicueta przed Chelsea. Z NBA masz dobre przykłady Lavine i Porzingisa. Kyle Lowry jeszcze przed przygodą z NBA miał ten sam problem. Nie widać, aby to specjalnie wpłynęło na ich grę. Im młodszy jesteś tym łatwiej przychodzi powrót do zdrowia i jedynie po karierze możesz gdybać, czy ktoś mógł być lepszy, gdyby nie przerwy spowodowane tym paskudztwem. Oczywiście masz też zawodników, którzy po jednej operacji już się nie podnosili i zaliczali zjazd. Dlatego pisałem o głowie, bo nie ma nic gorszego niż strach przed kolejna kontuzją. Milik w jakimś wywiadzie mówił, że absolutnie o tym nie myśli i poradził sobie ze strachem najlepiej jak się tylko da.
1
@BartqRKO Niby tak ale jednak w wieku 21 lat już dwa zerwać to trochę dużo.
0
@Encore No szkoda, ale trzeba liczyć że wszystko będzie git i nie przepadnie jak np. Jese.