La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

1

Jak się można dziwić że nie zbiorą podpisów ? W Katalonii jest około 130 tys socio. głosować fizycznie może z 75-80 tys ( reszta to dzieci i osoby 70+ ) . Nie ma dni meczowych , nie mozna głosować online , do tego kraj dotknięty pandemią. To było raczej oczywiste skoro samo głosowanie o wotum nie było ogłaszane duzo wczesniej...

3

@PatrykBarca dali by głosowanie na La Ramble to już dawno Bartomeu byłby na taczce

1

@Joe_Pesci Ta a klub by nie przetrwał do 121 urodzin :D

1

@Bykunn spokojnie :D tutaj jest taka różnorodność, że każdy byłby specjalista w wybranej dziedzinie :P

0

@Joe_Pesci Juz sobie wyobrazam strukturę zarządu :) Nie dosc ze specjalisci we wszystkich dziedzinach to nie wiem czy by sie dogadali zwolennicy róznych partii o odmiennym swiatopogladzie z czarnym , sarkastycznym humorem :) I obowiazkowo jeszcze koprem pod nosem...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?