La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1189 Culés

3

Tak se myśle, ze teraz nam ciężko jako kibicom Barcy przez te ostatnie 3-4 lata( mimo ze trofeów nie było dopiero w tym). Pomyślcie co musieli czuć Śmietankowi przez ponad 10 lat xd

2

@Janas11224 nie wiem co czuli, bo jednak zdobyli w tym czasie 3x LM.

0

@KrystianR mówię o tych wcześniejszych latach, do 2015 roku. Potem wiadomo, mieli dużo okazji do radości

konto usunięte

2

@Janas11224 A w 2014 kto wygrał LM ?a w 2011/12 kto wygrał La ligę xd . Bez przesady . Liverpool np. wygrał pierwszy raz ligę od 30 lat to co oni mogli czuć ;)

0

@Thomas99PL No sory zapomniałem o tej LM w 2014, a La Lige my tez wygrywaliśmy rok temu np a wcale wielkiej radości nie bylo

konto usunięte

0

@Janas11224 Radości nie było rok temu bo wygraliśmy ja dlatego że Real był bardzo słaby w tamtym sezonie po odejściu Ronaldo , dopiero teraz ogarnęli się .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?