La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

5

Suarez zostanie, przyjdzie Depay, za Koemana będą lepsze treningi i wróci Luis z czasów MSN, dynamiczny, szybki i bramkostrzelny. Nie powiecie, że nie ma na to szans. :P Wtedy ścisk i rywalizacja w ataku będzie nieziemska i na każdym froncie będziemy mieli świeżość i brak zmęczenia zawodników.

konto usunięte

1

@kuz na końcu i tak będą grać amigosi only:D

0

@kuz ścisk to chyba w budżecie xd

0

@ShawnC odejdzie Vidal i Umtiti, do tego Busi i Suarez zejdą z wynagrodzenia i gra gitara.
A potem się obudziłem. :D

konto usunięte

1

@kuz szybkość i drybling raczej nie wrócą bo to się traci z wiekiem a jeśli do tej pory nie nauczył się np. przyjmować piłki to już raczej się nie nauczy. Mnie najbardziej wkurza jego osobowość na boisku, wieczne pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Nie chcę go już więcej oglądać w Barcelonie

konto usunięte

0

@kuz A skoro na każdy mecz można powoływać 23 ludzi, to tym bardziej można mieć szeroki skład.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?