La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

0

Kochani mam mały dylemat, chciałabym się w końcu zapisać do penyi, ale nie wiem sama do której. Lepiej do fcbp czy do łódzkiej? Z Łodzi nie jestem, ale kiedyś obiły mi się o uszy jakiejś "przekrety" (?) że strony fcbp I nie wiem sama jak do nich podchodzić?

konto usunięte

0

@nawy12 A zamierzasz bardzo aktywnie działać? Bo ja jedyne co robię to płacę składki w FCBP (teraz 3. rok będę) i nie było żadnych problemów.
Jeszcze jest poznańska penya.

0

@mr_robot raczej nie, chciałabym należeć dla takiego spokoju ducha i dumy, że oprócz zwykłego kibicowania też należę :)

konto usunięte

1

@nawy12 To podobnie jak ja. Teraz jest właśnie rekrutacja do FCBP (do 30 listopada), to jest największa penya w Polsce, chyba największa poza Hiszpanią, zdaje się, że dość rozpoznawalna w naszym klubie. Także polecam!

1

@nawy12 ja w przyszłym roku pewnie będę mieszkał już w Łodzi i będę się chciał zapisać do łódzkiej :)

1

@mr_robot dzięki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?