La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

konto usunięte

40

Wielki szacun dla Rakiticia za to, że nie robił problemów z odejściem w przeciwieństwie do dwóch wiecznie niezadowolonych amigosów - Suareza i Vidala. @VamosRakieta powinieneś być dumny :P

0

@Kuracjusz ja tam bym robił problemy kontrakt to kontrakt jak oni by chcieli szybciej odejść to barca też by im robiła problemy

2

@piotrek1315 to pokazuje jakimi są ludźmi, a Ty sam też zaliczasz się do niej
Skoro nie dają drużynie wystarczająco dużo, tylko blokują miejsce, pobierają olbrzymie pensje i jeszcze robią problemy, no to zbyt dobrze o nich nie świadczy

Żeby jeszcze im brakowało czegoś, pieniędzy mają pełno, a przecież zmieniając klub, też będą zarabiać i to pewnie podobnie, ale w Barcelonie się fajnie zrobiło, nie trzeba się wysilać a kasa i tak wpada

Honor? Ambicja? Samokrytyka? Jestem słaby, to odejdę, nie będę doił klubu jak krowy. Takie moje zdanie

0

@mrboom biznes jest biznesem jak nie darze tego klubu zadnym uczuciem to czemu mam iść na ugodę skoro podpisali ze mną kontrakt? Lubię mieszkać w Barcelonie mialem kontrakt na 5 lat barca chce go zerwać po 2 i co mam dziecią znów zrobić przeprowadzkę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?