- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
67
Van Nistelrooy:
"Nikt nie jest na poziomie Messiego. Cristiano jest snajperem, Iniesta jest mózgiem, Neymar drybluje, Salah, Kane, Sané, Mané, Hazard, Mbappé, są świetni, ale Messi ma to wszystko razem. Nie ma gracza, który jest na jego poziomie. Wygląda jak z PlayStation.”
1
@Messibestplayerintheworld messi z 2008-2015 to byl ponad wszystkich nikt w historii nie mial do niego podjazu. Ale teraz jest już dziadkiem i nie mozna mowic o nim ze nikt nie jest na niego poziomie, bo widac to juz po ostatnich ligach mistrzow ze nie jest zawodnikiem ktory zrobi cos magicznego i odwroci los spotkania
10
@nammah Messi to potrafi nadal, tylko potrzebna jest drużyna. Messi co roku jest najlepszy jeżeli chodzi o wszystko razem, czyli: Gole, Asysty, Dryblingi, Kluczowe podania, Stałe fragmenty gry.
Nie zrozum mnie źle, wiem że Lewy to był lepszy strzelec w poprzednim sezonie, ale rozchodzi Mi się o to że nie ma piłkarza który by równie dużo strzelał, asystował, dryblował, rozgrywał co sam jeden Messi.
Dlatego dla mnie on jest nr1 w historii.
0
@Messibestplayerintheworld no ale to on potrzebuje takich legend w druzynie jak puyol iniesta xavi żeby pokazywać 100% umiejetnosci? Teraz trzeba sobie zadac pytanie czy to messi byl taki dobry czy druzyna tak dobrze grala jako calosc przez co on mogl blyszczec.
1
@nammah zabierz Messiego Barcelonie z tych ostatnich sezonów, Liga Europy Wita. Dlaczego Puyola, Iniestę, Xaviego ? Po prostu drużyny ! To Messiego wina że przewaliliśmy rewanż z Liverpoolem 4:0 ? przecież nawet w tamtym meczu Messi wystawił kolegom 3-4 setki, jego wina że zmarnowali te setki ? taki szybki przykład.