La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 760 Culés

0

Co jak co, ale Real potrafi sprzedawać oni takiego Llorente, który nic u nich nie znaczył sprzedali za 40 mln Euro, a my byśmy nie zarobili tyle na 4-5 zawodnikach. Wiadomo, że daje przykład na dziadkach, bo dziadków nie potrafimy sprzedać, ale jakbyśmy my sprzedawali Llorente to wątpię żebyśmy na nim zarobili 20 mln.

5

@daniel32778 Llorente w Alaves był jednym z najlepszych defensywnych pomocników w całej lidze. Na tyle, że interesowały się nim PSG czy właśnie Atletico. Obawiam się, że żaden z naszych wychowanków nie budził takiego zainteresowania na rynku.

4

@daniel32778 No, dlatego James za bodajze 25 mln w Evertonie, Bale dalej siedzi.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 chyba nie trzeba Ci tłumaczyć dlaczego Bale dalej siedzi i co jest problemem w jego sprzedaży?

5

@Rust_Cohle nikomu nie przeszkadza to krytykować zarządu Barcelony przy Suarezie czy Vidalu. A chyba wszyscy zdają sobie sprawę.

1

@Rewolucja123 Niektóre źródła (zdaje się, że np. transfermarket) podają, że James został sprzedany do Evertonu za równe 0 euro :)

2

@cat_r37 Właśnie to są te podwójne standardy. I nawet taki śmieszny Bale dalej fizycznie zjada Vidala , Suareza czy Rakitica..

0

@wroclawskifan mimo wszystko te nieco bardziej rzetelne mówiły o kwocie +20M.

1

@wroclawskifan Zależy który transfermarkt bo niemiecki podaje że 22,4 mln euro zapłacili

0

@cat_r37 Rafinha grał świetnie w Interze i nawet nie potrafiliśmy go sprzedać za 30 mln Euro, a Llorente był w Realu tylko rezerwowym.

0

@Rewolucja123 Rakitic odszedł za śmieszne 1,5 mln Euro. Suarez i Vidal pewnie odejdą za darmo. 3 zawodników za 1,5 mln Euro? Śmiech na sali.

0

@daniel32778 Ten sam Rafinha który był po ciężkich urazach i rozegrał jedynie niezłe 3-4 miesiące? Żartujesz, prawda?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?