La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

1

Powiem tak zarządzanie w tym klubie to żenada, To tak jakby popatrzeć na naszych polityków, gdzie trafiają nieudacznicy a nie profesjonaliści.

Mamy 12 września za 2 tygodnie liga, trener prosi o piłkarzy i pozbycie się kilku i na dobrą sprawę zarząd nic nie załatwił.

Kiedy Depay ma się zgrać z zespołem? na prawdę tak ciężko wydać 25 mln EUR aby mieć go już teraz?

to samo vidal, suarez - od tygodnia są w drodze do Włoch, i tu uwaga praktycznie za darmo i kur.. nie mogą tam trafić

czekam, czekam i pewnie trener też a to jest żenada i kilka metrów mułu, jak można być takim amatorem

na miłość Boską w takim tempie Koeman dostanie piłkarzy za kilka lat

kibicuje mu i zawodnikom i wierze w ten zespół a później mogli by powiedzieć że żegnają obecny zarząd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?