La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

6

"Tymczasowa" podstawowa stawka VATu 23% utrzymana już bez konkretnej daty końcowej. Warunkiem obniżenia stawki do 22% jest spadek długu publicznego poniżej 43% PKB, czyli nigdy. Pięknie rządzą nami POPiSowe elity, mija właśnie dekada od "tymczasowego" wzrostu najważniejszego podatku w Polsce.

0

@inViNcibl3 Ostatnio byłem w Niemieckim Kauflandzie i leciał komunikat, że została wprowadzona obniżka VAT z 19% na 16%, a u nas to jakaś patologia...

7

@Joe_Pesci W Niemczech wiedzą jak przeciwdziałać kryzysowi, w Polsce najważniejsze, żeby elity nie straciły swojego koryta. Zamiast pobudzać popyt obniżając podatki, w Polsce te podatki podnosimy, żeby "państwo nie straciło płynności", czyt. żeby nie trzeba było ciąć wydatków.

konto usunięte

1

@inViNcibl3 w Irlandii 21 z 23 % :) mozna ? mozna , ale tylko na 6 miesiecy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?